28.05.2019
Klasifikační pedagogická porada pro 3. ročníky UO
27.05.2019 - 28.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ag4.
29.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ns2.
31.05.2019
Vydávání vysvědčení 3. ročníkům UO

03.01.2019

Vánoční turnaj ve florbalu

V předvánočním čase se na naší škole konal již tradiční turnaj ve florbalu. Účast tříd byla rekordní. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, hrálo se systémem každý s každým a během dne se odehrálo přibližně 35 zápasů.

První skupinu, ve které hrály týmy 1. a 2. ročníků, vyhrála třída Osm1., druhou skupinu, ve které byly vyšší ročníky, vyhrála třída APs4.

Tyto dvě třídy se utkaly ve finále, kde zvítězila herní taktika starších borců, vyhrála tedy třída APs4. To ale ještě nebyl zdaleka konec!!! Nastoupilo totiž družstvo nejstarších borců!!! :-), tedy pedagogů – Ing. Radovan Ščudla, Radim Kroutilík, Ondřej Bárek a Petr Sedláček.

Byl to vyrovnaný boj, ale vítěz může být jen jeden. Opět to byla třída APs4. ve složení – Jan Krátký, Jiří Ježek a David Němec. Do rukou těmto vítězům putoval i pohár ředitele školy, kde bude až do příštího roku, kdy se bude konat již 6. ročník tohoto turnaje.

Velké poděkování patří všem hráčům – jak žákům, tak pedagogům a hlavně hochům L. Horváthovi a J. Karabinovi ze třídy EOs2., kteří pomohli s celou organizací turnaje.