28.05.2019
Klasifikační pedagogická porada pro 3. ročníky UO
27.05.2019 - 28.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ag4.
29.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ns2.
31.05.2019
Vydávání vysvědčení 3. ročníkům UO

05.05.2019

Krajské kolo ve fotbale - postup

Dne 25. 4. 2019 se naše škola účastnila krajského kola ve fotbalu. Naši chlapci ve složení Rozehnal, Němec, Ježek, Novák, Konečný, Hanák, Čech, Frgál, Dračka, Zouhar a Zbořil podali skvělý výkon proti všem soupeřům. První zápas jsme odehráli proti Boskovicím. Bylo to těžké utkání, plné osobních soubojů a tvrdé hry. Avšak naši chlapci ustáli veškeré útočné snahy protivníka (až na jednu výjimku) na jedničku a po vyhroceném závěru zvítězili 2:1.

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Brněnskému gymnáziu Matyáše Lercha. Již od začátku jsme tento zápas měli pevně v rukou a bylo spíše jen otázkou času, kdy udeříme. Síla mančaftu se v závěru potvrdila a my jsme si mohli připsat na naše konto další vítězství, tentokrát 3:1.

Po dvou výhrách byl tedy na řadě přímý souboj o postup do kvalifikace o republikové finále. V něm jsme se utkali s Tišnovem. Zápas to byl velmi vyrovnaný a nakonec rozhodla rychlost a přesnost na naší straně. Především skvělý střelecký výkon Zbořila nás posunul do dalšího kola, kde se popereme o postup do republikového finále.

Klukům bych chtěl děkujeme za skvělé výkony, zodpovědnost, bojovnost a především nasazení, které si drželi po celou dobu turnaje.