28.05.2019
Klasifikační pedagogická porada pro 3. ročníky UO
27.05.2019 - 28.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ag4.
29.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ns2.
31.05.2019
Vydávání vysvědčení 3. ročníkům UO

12.05.2019

Školní meteostanice - údaje za zimní období

Školní meteostanice, jejíž aktuální data mohou vidět žáci a zaměstnanci školy na displeji v hlavní chodbě školy, zaznamenává údaje o teplotě, tlaku, srážkách, větru a vlhkosti vzduchu. Zimní období bylo teplotně nadnormální. Výjimkou byla snad jen druhá polovina ledna, kdy souvisle mrzlo několik dní. Téměř celou zimu se střídaly vyšší a nižší teploty, silného déletrvajícího mrazu jsme se však nedočkali.

09.05.2019

Odborná praxe ve firmě UNILIN

Ve dnech 25. 3. – 12. 4. 2019 se žáci učebních oborů Strojní mechanik a Operátor skladování účastnili výpomoci přímo ve výrobě dřevěných podlah ve firmě UNILIN, která má provozovnu v průmyslové zóně ve Vyškově. Žáci si vyzkoušeli jak jednoduché pomocné práce, tak i konkrétní zásah do samotného dřeva – například odfrézování vadného místa, které se následně stmelilo horkým tmelem a zapravovalo. Nebyla to jen tato práce, ale hlavně si vyzkoušeli, co znamená těžký pracovní den ve výrobní firmě. Podřídit se a respektovat dané prostředí a pracovní podmínky byla velká zkušenost. Děkujeme za tuto příležitost.

07.05.2019

Vyhráli jsme 1. a 3. místo v soutěži odborných dovedností

Již 19. ročník mezinárodní soutěže učňů stavebních oborů se konal dne 16. 4. 2019 v Kyjově. Cílem této soutěže bylo prezentovat dovednosti žáků a porovnat je se žáky ostatních škol. Soutěž se týkala žáků 2. a 3. ročníků učňovských oborů Pokrývač a Zedník. Naši školu reprezentovali v soutěži pokrývačů Marian Witosz a Zdeněk Švec a za zedníky byli vysláni Miroslav Brhel a Michal Hanáček (všichni žáci třetích ročníků).

05.05.2019

Krajské kolo ve fotbale - postup

Dne 25. 4. 2019 se naše škola účastnila krajského kola ve fotbalu. Naši chlapci ve složení Rozehnal, Němec, Ježek, Novák, Konečný, Hanák, Čech, Frgál, Dračka, Zouhar a Zbořil podali skvělý výkon proti všem soupeřům. První zápas jsme odehráli proti Boskovicím. Bylo to těžké utkání, plné osobních soubojů a tvrdé hry. Avšak naši chlapci ustáli veškeré útočné snahy protivníka (až na jednu výjimku) na jedničku a po vyhroceném závěru zvítězili 2:1.

30.04.2019

Děkovný dopis od firmy LIKO-S za přípravu žáků na praxi

Vážený pane řediteli, rád bych Vás touto cestou informoval o absolvování praxe Vaších studentů 1. ročníku Ondřeje Večerky a Davida Kramoliše ve firmě LIKO-S Industry a.s. Jednalo se o historicky první studenty 1. ročníku, kteří v naší firmě vykonávali praxi. Studenti se v rámci praxe seznámili s pracovními návyky a jednotlivými činnostmi naší firmy. Pravidelně docházeli na pracoviště bez jakékoliv absence. Byli cílevědomí, důslední, velmi vnímaví a flexibilní.