Praktická maturitní zkouška z odborných předmětů - APs4., S4.
Náborová prezentace Policie ČR - žáci třetích ročníků
23.04.2018 - 27.04.2018
Opakující odborná praxe - Ag4.
30.04.2018
Jarňáles
02.05.2018 - 04.05.2018
Ředitelské volno vyhlášené v souladu s § 2 odst. 5 vyhlášky č. 16/2005 Sb., o organizaci školního roku
13.06.2018

18.06.2017

Mendelovo muzeum

Dne 13. 6. 2017 jsme se společně se třídou ASP2 zúčastnili exkurze do muzea Gregora Johanna Mendela v Brně. Z vlakového nádraží jsme šli pěšky. Před muzeem jsme si všichni po cestě odpočinuli a potom vyrazili vstříc dobrodružství. Expozice v muzeu popisuje zajímavou formou život a dílo G. J. Mendela a navíc nás provázela milá a usměvavá průvodkyně. Kromě toho, že byl G. J. Mendel genetik, jsme se dozvěděli, že byl také včelař a meteorolog. Až do své nemoci prováděl Mendel každodenní meteorologická pozorování pro Meteorologický ústav ve Vídni. Jako zanícený včelař radil včelařům, pokoušel se také o vytvoření nového druhu včel tím, že je uzavřel do krabice a doufal, že se tam samy rozmnoží. Tady však neuspěl, protože tehdy ještě nevěděl, jak se včely ve skutečnosti rozmnožují. Světového věhlasu a uznání jako genetik se mu dostalo až po smrti. Po prohlídce jsme měli možnost si v interaktivní místnosti zjistit ještě více informací o genetice. V muzeu se nám velice líbilo a byla to také užitečná exkurze. Děkujeme také paním učitelkám, že s námi měly trpělivost a také, že s námi na tento výlet jely. Žáci AG1

15.06.2017

ZÁVĚREČNÉ UČŇOVSKÉ ZKOUŠKY - 14. až 16. 6. 2017

Právě teď u nás probíhají závěrečné učňovské zkoušky! Žákům přejeme šťastnou ruku při výběru otázky a těm, co už to mají zdárně za sebou blahopřejeme!
Více fotografií na našem Facebooku.

13.06.2017

Z Rakouska jsme přivezli pohár

9. června 2017 nás reprezentovali v dolnorakouském Zistersdorfu v mezinárodní soutěži instalatérů dva žáci - Kristián Nacházel a Petr Novotný. Dalšími účastníky soutěže byli žáci z maďarské partnerské školy v Székesfehérváru a z brněnských škol - Jílová a Bosonohy. Žáci soutěžili v dovednostech svařování, letování a ohýbání železných a měděných trubek. S napětím jsme očekávali slavnostní vyhodnocení soutěže a obrovská radost se dostavila. Kristián Nacházel obsadil v soutěži druhé místo a Petr Novotný byl šestý. Oba žáci si přivezli hodnotné ceny. Vedení školy děkuje oběma žákům za vzornou reprezentaci školy a přeje jim, aby i v dalším životě po vyučení se jim dařilo v práci i v osobním životě.

13.06.2017

Česká národní banka - exkurze

Stalo se již tradicí, že naši žáci jezdí na exkurzi do ČNB v Praze. Nejinak tomu bylo i v letošním školním roce. Žáci prvního ročníku nástavbového studia oboru „Podnikání“ vyrazili 9. 6. 2017 do Prahy. ČNB připravila pro veřejnost stálou expozici s názvem „Lidé a peníze“, která se nachází v prostorách bývalého bankovního trezoru. Na začátku prohlídky žáci zhlédli dva zajímavé dokumentární filmy věnované historii ČNB a vývoji měny a financí v naší zemi. Po této projekci a krátké přednášce paní průvodkyně si žáci prohlédli desítky vitrín s unikátními exponáty a platidly používanými od pravěku až po současnost. Asi největší pozornost vzbudily padělky a ukázky ochranných prvků bankovek. Každý, kdo měl u sebe vlastní bankovku, si mohl ověřit její pravost pod UV lampou. Na závěr si žáci potěžkali zlatou cihlu o hmotnosti 12,6 kg v hodnotě 12,5 milionů korun a absolvovali také vědomostní soutěž, z níž si ti nejlepší odnesli na památku ruličku znehodnocených bankovek. Exkurze se všem moc líbila, byla velmi zajímavá a hlavně přínosná, protože žáci získali mnoho informací z oblasti bankovnictví, které budou moci využít v hodinách ekonomických předmětů.

31.05.2017

Výsledky II. kola přijímacího řízení 2017/2018

Pro zjištění výsledků II. kola přijímacího řízení pro školní rok 2017/2018 nahlédněte do rubriky Studium - Přijímací řízení, případně na Úřední desku. Svůj úmysl vzdělávat se na naší škole potvrďte odevzdáním Zápisového lístku nejpozději do 14. června 2017.