28.05.2019
Klasifikační pedagogická porada pro 3. ročníky UO
27.05.2019 - 28.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ag4.
29.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ns2.
31.05.2019
Vydávání vysvědčení 3. ročníkům UO

14.05.2017

Návštěva zástupců partnerské školy z Rakouska

Dne 10. 5. 2017 navštívili naši školu zástupci pedagogického sboru v čele s ředitelem a zástupcem ředitele z dolnorakouského zemského učiliště sanitární techniky v Zistersdorfu. Návštěva se uskutečnila v rámci dlouholeté spolupráce obou partnerských škol. Rakouští učitelé, kteří se věnují našim žákům během jejich stáže v Projektu Erasmus +, tak měli možnost se seznámit s prostředím, v němž se na budoucí povolání připravují naši učni. Hosté si prohlédli školu a především učebny odborného výcviku. Zvláště je zaujalo vybavení nové haly pro výuku strojírenských oborů, kde jim Ing. Halák s učni předvedl práci na ohraňovacím lisu, laseru a vodním paprsku. Odpolední program zahrnoval návštěvu čistírny odpadních vod v Ivanovicích na Hané, kde se pracuje s nejmodernějšími technologiemi. Na závěr své návštěvy obdivovali naši hosté město Vyškov a jeho okolí z radniční věže.

10.05.2017

Jízda zručnosti ve Starém Městě u Uherského Hradiště

Studenti oboru Agropodnikání poměřili své zkušenosti v jízdě traktorem. Více v rubrice Stalo se u nás.

09.05.2017

Exkurze v České národní bance

Žáci vzdělávacího oboru Operátor skladování navštívili dne 9. 5. 2017 Českou národní banku v Praze, kde si prohlédli expozici "Lidé a peníze". Dozvěděli se mnoho zajímavostí nejen z historie platidel, ale mohli si např. také ověřit i platnost peněz ve svých peněženkách. Nejvíce je zaujala zlatá cihla o hmotnosti 12,5 kilogramů, kterou si mohli potěžkat. Po záživné exkurzi měli žáci možnost se i přes chladné počasí podívat po krásách našeho hlavního města.

09.05.2017

Celostátní kolo soutěže obráběčů kovů KOVO Junior 2017

Na SŠ technické, gastronomické a automobilní v Chomutově se ve dnech 3. a 4. května 2017 konal 7. ročník celostátní odborné soutěže KOVO Junior 2017. Pro soutěžící byly připraveny dva praktické úkoly – zhotovení součásti dle výrobní dokumentace na soustruhu a výpočet a měření součástí. Samozřejmostí byl i test teoretických znalostí. Marek Sedláček, žák 2. ročníku, se v konkurenci 18 soutěžících umístil na třinácté příčce.

08.05.2017

Mistrovství ČR s mezinárodní účastí Brno - soutěže pokrývačů a klempířů

Zjistěte více o účasti a dobrém umístění našich pokrývačů a klempířů na Mistrovství České republiky v rubrice Stalo se u nás, Fotoalbu...