28.05.2019
Klasifikační pedagogická porada pro 3. ročníky UO
27.05.2019 - 28.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ag4.
29.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ns2.
31.05.2019
Vydávání vysvědčení 3. ročníkům UO

06.09.2016

Slavnostní zahájení školního roku 2016/2017

Více se dočtete v rubrice Stalo se u nás, fotografie si můžete prohlédnout ve Fotogalerii případně na našem Facebooku.

17.08.2016

Zahájení nového školního roku pro žáky 1. ročníků

01.07.2016

Krásné prázdniny a pohodovou dovolenou!

30.06.2016

Třídenní návštěva Prahy

V prvních červnových dnech se žáci naší školy zúčastnili exkurze v naší matičce Praze. Jednalo se o studenty 3. ročníku oboru stavebnictví a 1. ročníku nástavbového studia téhož oboru. Tato akce byla zaměřena na výuku architektury v rámci ŠVP a trvala tři dny. Chcete-li se dozvědět více, podívejte se do rubriky Stalo se u nás...

22.06.2016

Exkurze stavební památky v centru Brna

Sraz s paní průvodkyní jsme měli na nádvoří Staré radnice. Odsud jsme se pěšky vydali přes Zelný trh s barokní kašnou Parnas uprostřed, kolem divadla Reduta, před kterým byla nedávno instalovaná socha W. A. Mozarta. K Zelnému trhu neodmyslitelně patří Dietrichsteinský palác jako sídlo Moravského zemského muzea a sloup Nejsvětější trojice. Na Kapucínském náměstí jsme se zastavili u Kapucínské hrobky, prošli jsme Biskupským dvorem ke katedrále sv. Petra a Pavla, prohlédli si interiér katedrály a pokračovali jsme k Obelisku do Denisových sadů, odkud byl nádherný výhled na Staré Brno, zvláště na Špilberk a na Červený kostel. Sešli jsme k Nové radnici. Na náměstí Svobody jsme byli upozorněni na Kleinův palác a Dům pánů z Lipé, na budovu Moravské banky, na morový sloup a hodinový stroj. Kolem kostela sv. Jakuba jsme došli na Moravské náměstí ke kostelu sv. Tomáše. Tam jsme se dozvěděli, že ty čtyři moderní sochy na náměstí představují čtyři Platónovy ctnosti – umírněnost, moudrost, spravedlnost a statečnost. A moderní socha jezdce na koni představuje Jošta Lucemburského. Rozšířili jsme si svoje znalosti v oblasti historie a stavitelství. S paní průvodkyní jsme se rozloučili u modelu Brna ze 17. století.
Žáci třídy APs1.