Studium O škole Školní jídelna Projekty školy Fotogalerie Dokumenty Hlavní stránka
jméno: heslo:
uživatel: NEPŘIHLÁŠEN
Projekt UNIV 2 KRAJE
Projekt UNIV 3 KRAJE
Mezinárodní projekty
Sportovní aktivity
Interaktivní výuka
Projekt v programování na CNC OS
Projekt STROJTECH
Zkvalitnění výuky na SOŠaSOU
Kvalitními pedagogy ke kval. výuce
Projekt CAF
Pod novou střechou
Mechatronika pro žáky SOŠaSOU
Pracák není můj osud
Nákup str. vybavení dílenské haly

a Střední odborné učiliště,
Vyškov, Sochorova 15

Sochorova 15, 68201 Vyškov
tel. 517 348 866, 517 346 086
info@sos-vyskov.cz

Nacházíte se na archivním webu Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Vyškov, příspěvkové organizace. Web již není aktualizován.
Pro aktuální informace pokračujte na nový web

Interaktivní výuka

Základní informace o projektu - ke stažení zde

Tisková zpráva - workshop - ke stažení zde

Workshop projektu „Interaktní výuka“

Ve středu 23. května 2012 se uskutečnil závěrečný odborný seminář – workshop projektu „Interaktivní výuka odborných předmětů a matematiky na středních školách stavebního a strojírenského zaměření dle Školního vzdělávacího programu“ Střední odborné školy a Středního odborného učiliště, Vyškov, Sochorova 15. Seminář se konal ve formě výjezdního zasedání v obci Čechy pod Košířem za účasti metodiků z řad pedagogů školy, vedení školy, pedagogů ze škol technického zaměření v kraji, odborníků ze strojírenských a stavebních firem v regionu a dalších pozvaných hostů. Náplní workshopu bylo především představení připravených metodik, jejich obsahu a rozsahu a odborná diskuze. Účastníci získali názory a připomínky k vytvářeným metodikám, které následně bude možné v dalším zohlednit a zapracovat do vytvořených výstupů. Děkujeme za účast metodiků i pozvaných hostů a za jejich připomínky k výstupům projektu.

Škola je zapojena do projektu
UNIV 2 KRAJE. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem
České republiky. Více informací
naleznete na http://www.nuov.cz/univ2k.