Studium O škole Školní jídelna Projekty školy Fotogalerie Dokumenty Hlavní stránka
Studium
jméno: heslo:
uživatel: NEPŘIHLÁŠEN
ISAS Průběžná klasifikace
Studijní obory
Přijímací řízení
Maturity
Závěrečné zkoušky
SIPVZ
Sport
Jazyky
Rozvrhy
Suplování
Rozpis zvonění
Školní rok
Schránka důvěry
Pro studenty
Pro absolventy
UNIV 2 kraje
Dokumenty školy
e-Learning Moodle
Spot radia ČAS
Slovník/překladač
Další vzdělávání

Střední odborná škola
a Střední odborné učiliště,
Vyškov, Sochorova 15

Sochorova 15, 68201 Vyškov
tel. 517 348 866, 517 346 086
e-mail:
info@sos-vyskov.cz


24.11.2011 11:52 | Návštěva výstavy Jugend und Beruf v rakouském Welsu
Vedení naší školy se rozhodlo navštívit rakouský Veletrh povolání ve Welsu – v Horním Rakousku. Cílem bylo posouzení úrovně Veletrhů povolání u nás a v sousední zemi, případně šlo o navázání další spolupráce v oblasti projektu mobility Leonarda da Vinci pro naše žáky maturitního studia.
VÍCE
24.11.2011 11:38 | Exkurze do firmy Edwards a Sigma v Lutíně
Ve dni tzv. ředitelského volna naši pedagogové navštívili předmětné dvě exkurze. První jmenovaná firma se zabývá výrobou vývěv a druhá firma naopak výrobou čerpadel.
VÍCE
24.11.2011 10:56 | Veletrh povolání ve Vyškově dne 1.11.2011
Naše škola poskytla svoje prostory pro realizaci patnáctého ročníku Veletrhu povolání, který každoročně zabezpečuje ÚP ve Vyškově. Na naší školy se celkem představily cca tři desítky škol z Vyškova, blízkého i vzdálenějšího okolí. Naše škola předvedla všechny učební i studijní obory za plného provozu. Řemeslné obory byly zatraktivněny účastí známé rodiny uměleckých kovářů z Kostelce na Hané – přijel otec a dva synové Stavaritschovi.
VÍCE
23.11.2011 22:03 | Svářecí škola
Součástí naší školy je tzv. Svářecí škola.Je vybavena nejmodernějšími svářecími stroji v ochranné atmosféře rakouské značky Frónius. Rovněž je vybavena zařízením pro svařování el. obloukem /obalenou elektrodou/ a technologií WIG / wolfram innert gas – svařování netavící elektrodou/, která se hlavně využívá pro svařování lehkých kovů / hliníku/ a nerezové oceli. Svářecí škola zabezpečuje rekvalifikace v oboru svařování pro ÚP Vyškov a soukromé subjekty. Naši žáci oboru Strojní mechanik / Zámečník/, případně uč. oboru Instalatér rovněž v daných prostorách mají příslušnou výuku.
22.11.2011 12:35 | VSV Brno 2011
Ve dnech 3-7. 10. 2011 se SOŠ a SOU Vyškov zúčastnila v rámci expozice Jihomoravského kraje prezentace středních škol technického zaměření na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně.Na výstavě byly představeny technické obory, které škola vyučuje. Vybraní žáci se zúčastnili soutěže v programování CNC strojů organizované a dotované hodnotnými cenami Svazem strojírenské technologie ČR. Ostatní žáci si na výstavě rozšířili své technické vědomosti získané ve školních lavicích.
VÍCE
 


Škola je zapojena do projektu
UNIV 2 KRAJE. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem
České republiky. Více informací
naleznete na http://www.nuov.cz/univ2k.

TOPlist