Dny otevřených dveří se vydařily

7. 11. 2021|Školní akce 20×

Letošní dny otevřených dveří, které se konaly v pátek 5. 11. a v sobotu 6. 11., přilákaly více než 180 návštěvníků z Vyškova a blízkého okolí. Převážnou většinu návštěvníků tvořili zájemci o studium spolu se svými rodiči, zavítala k nám však také řada bývalých žáků naší školy a bývalých zaměstnanců, což nás velmi potěšilo. Na návštěvníky čekalo 9 stanovišť zaměřených na prezentaci maturitních a učebních oborů a celá prohlídka školy pak končila v prostorách Centra polytechnické výchovy, kde si zájemci mohli vyzkoušet virtuální realitu ve stavebnictví, virtuální svařování a možnosti gravírovacího laseru. Další příležitost k prohlídce školy budou mít uchazeči o studium ve středu 12. ledna 2022 od 12:00 do 18:00. Těšíme se na viděnou.

Ilustrační fotografie