Exkurze studentů

23. 6. 2021|Exkurze

Jak funguje kořenová čistička nebo pasivní dům? Jak to vypadá ve velkoskladu pro 7 milionů knih? Jak funguje uchopovací systém pro roboty?

Ilustrační fotografie

To vše a mnohem více se budou moci dozvědět studenti na exkurzích, které se nám podařilo naplánovat na konec června. Jsme rádi, že po covidové pauze některé instituce a firmy otevřely opět své provozy a my můžeme doplnit výuku prostřednictvím těchto akcí:

• Čtvrtek 24. 6. – Exkurze na Technický den Norma Hustopeče pro žáky oboru Obráběče kovů (IOS2) a Stavebnictví (S1)
  • Pátek 25. 6. – Exkurze do velkoskladu knih Booklogistics v Ostravě pro Operátory skladování
  • Pondělí 28. 6. – Celodenní výukový program pro studenty oboru Agropodnikání a Stavebnictví (APS1, PS2) do ekocentra Veronica Hostětín (Lenka Kosourová, TAG)