Indiáni řádili na Sochorce

9. 8. 2022|Dílna TAG 32×

V duchu indiánské tématiky se nesl příměstský tábor vyškovské organizace Piafa, pro který jsme ve čtvrtek 28. července připravili program v našem Centru polytechnické výchovy.

Indiáni na Sochorce

Děti si vyráběly stojánek na tužky ve tvaru koně, zápichy, kovové přívěsky, indiánské tašky a spoustu dalších výrobků převážně s indiánskou tématikou. Výrobky si děti samozřejmě odnesly domů. Součástí připraveného programu byla i indiánská stezka v prostorách školního hřiště, při které děti plnily různé úkoly. Na konci stezky čekal „indiány“ poklad. Průběh celého programu zhodnotila šestiletá Emička: „Je to tady hustý“.
Děti z příměstského táboru Piafa navštívily naši školu ještě 4. srpna. Nabitý program letošních příměstských táborů na naší škole připravili lektoři projektu TAG Michal Poč a Lenka Kosourová, za což jim patří poděkování.

Hana Křivdová