NABÍDKA PRÁZDNINOVÉ AKTIVITY "PRÁZDNINY 2022 S POLYTECHNIKOU"

7. 7. 2022|Školní akce 11×

Pro chlapce a děvčata současných 8. ročníků základních škol, kteří 1. září 2022 nastupují do 9. ročníku, jsme připravili zajímavou prázdninovou aktivitu.

Prázdniny s polytechnikou v roce 2021

"Prázdniny s polytechnikou" se uskuteční v pátek 1. července a v úterý 12. července 2022 vždy od 9.00 do 15.00 hodin na Hale v areálu naší školy.

Baví-li tě práce s počítačem, můžeš si pod vedením pedagoga naprogramovat a vyrobit na CNC stroji (např. Laseru) výrobek z kovu, skla nebo dřeva, který si odneseš domů. Ukážeme ti, jak je to snadné. V rámci této aktivity se můžeš zúčastnit i několika zábavných soutěží, které pro tebe budou připraveny.

Budeš mít také možnost nahlédnout do světa moderních technologií a seznámit se s prostředím, kde budou mimo jiné studovat i žáci nové tříleté studijní specializace "Programování a obsluha CNC strojů a robotických pracovišť". Tento tříletý studijní program, který je ukončen výučním listem, nabízíme jako jediná škola v České republice. Reagujeme tak na požadavky regionálních firem na úroveň vzdělání našich absolventů - jejich budoucích zaměstnanců a využíváme jedinečného vybavení CNC stroji, kterými naše škola disponuje.

Ing. Petr Halák
učitel odborného výcviku