Návštěva logistického centra a masozávodu

27. 4. 2022|Exkurze 11×

Co všechno předchází tomu, než se masové výrobky dostanou na pult obchodního řetězce? Jak se daří Alze docílit krátkých dodacích lhůt? To a mnohem více se dozvěděli naši budoucí operátoři skladování na celodenní exkurzi, kterou jsme pro ně zorganizovali. Nejprve se podívali do Masozávodu v Modleticích u Prahy, který zásobuje prodejny Kaufland nejen v České republice. Na téměř dvouhodinové prohlídce, která nebyla příliš vhodná pro vegetariány, si studenti prošli většinou oddělení od bourání masa až po lepení etiket na masné výrobky. Druhou zastávkou bylo logistické centrum Alza v Horních Počernicích, kde studenti absolvovali velmi zajímavou exkurzi ukončenou kvízem, kdy si ti nejúspěšnější odvezli maskota Alzáka.

Ilustrační fotografie