PODĚKOVÁNÍ OD PANÍ ŘEDITELKY SOCIÁLNÍCH SLUŽEB VYŠKOV

3. 5. 2022|Školní akce 19×

Vážený pane řediteli, Vážený pane učiteli, dovolte, abych se vrátila ke zdařilému mezigeneračnímu a integračnímu setkání Vašich žáků s uživateli našich služeb, které proběhlo dne 30. 3. 2022 ve Vaší škole.

Mezigenerační a integrační setkání na SOŠ a SOU Vyškov

Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat, jak za Vaše pozvání a ochotu celou akci zorganizovat, tak za materiálně-technické i personální zajištění celého setkání. Díky pečlivé přípravě pedagoga Vaší školy a týmu jeho žáků i díky neustálé pozornosti, kterou našim uživatelům služeb všichni po celou dobu akce věnovali (včetně odvozu uživatelů služeb domova pro seniory zajištěného prostřednictvím Vaší školy), proběhla celá polytechnická aktivita k naprosté spokojenosti všech zúčastněných uživatelů našich sociálních služeb a stala se pro ně nezapomenutelným zážitkem. Ten předčil všechna očekávání. I ti, kterým jejich motorické schopnosti nedovolovaly zapojit se příliš do aktivit, odjížděli spokojeni a s úsměvem, o nějž se postaral profesionální a lidský přístup ze strany pedagoga výukové haly Ing. Petra Haláka a žáků školy.
(Více o akci viz článek "Polytechnika boří bariéry").

Celou akci hodnotíme my i naši uživatelé služeb jako velmi obohacující a hezký zážitek ze setkání si budeme připomínat při pohledu na výrobky, které jsme si mohli na akci nejen vytvořit, ale i odnést s sebou. Ještě jednou děkujeme za organizaci akce a těšíme se na další případné kreativní setkání.

Mgr. Dana Indráková, ředitelka Sociální služby Vyškov, p.o.