POZVÁNKA DO SVĚTA MODERNÍCH TECHNOLOGIÍ

19. 1. 2023|Školní akce 21×

Dne 1. září 2022 jsme zahájili výuku nové specializace "Programování a obsluha CNC strojů a robotických pracovišť" určenou pro šikovné chlapce a děvčata, které mimo jiné baví i práce s počítačem.

Jeden z výrobků našich žáků

Rádi bychom Vám i Vašim dětem (chlapcům i děvčatům 9. ročníků základních škol) poskytli příležitost nezávazně nahlédnout do výuky této specializace na naší škole. Navštívit nás můžete v sobotu 28. ledna 2023 v čase od 9 do 15 hodin ve výukové hale naší školy. Pod vedením pedagoga si zkusíte naprogramovat a na některém z CNC strojů (např. laseru) vyrobit výrobek, který si odnesete domů.

Přijďte si vyzkoušet, jak snadné je ovládat stroje pomocí počítače a jak atraktivní výuku mají naši žáci.

Specializaci "Programování a obsluha CNC strojů a robotických pracovišť" již dříve zavedeného učebního oboru obráběč kovů nabízíme v České republice pouze my. Je to dané i tím, že některé druhy CNC strojů máme jako jediná odborná škola v ČR. Tímto tříletým vzdělávacím programem, ukončeným výučním listem, reagujeme na požadavky moderních regionálních firem na vzdělání svých zaměstnanců, a tedy na jejich požadavky na kvalitu přípravy našich absolventů v široké škále CNC technologií.

Kontakt:
Ing. Petr Halák, učitel odborného výcviku
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Vyškov, p. o.
mail.: halak@sos-vyskov.cz