Projektový den na stavbě

29. 3. 2022|Exkurze

Možnost vidět zblízka zakládání spodní stavby na provedených železobetonových pilotách a zeminových pilířích, svařování výztužných košů do pilot, montáž a demontáž systémového bednění, hotové monolitické základové patky a další praktické stavební postupy měli studenti 3. ročníku oboru Stavebnictví v rámci projektového dne 28. března 2022. Projekt byl připravován ve spolupráci se stavbyvedoucím panem Miroslavem Vojáčkem z firmy CHLÁDEK A TINTĚRA, Havlíčkův Brod a.s. na stavbě VLOG – DOSTAVBA HALY VYŠKOV, která se provádí v těsném sousedství naší školy. Studenti si v okolí staveniště prohlédli retenční nádrž a vyslechli popis provedení svahování a zabezpečení přilehlých komunikačních a parkovacích ploch.

Ilustrační fotografie