Aktuality

Aktuality

PRVNÍ UČŇOVSKÉ TABLO NA VYŠKOVSKÉM NÁMĚSTÍ

27. 9. 2022|Školní akce 14×

Využili jsme možnosti představit veřejnosti novou učební specializaci PROGRAMOVÁNÍ A OBSLUHA CNC STROJŮ A ROBOTICKÝCH PRACOVIŠŤ oboru obráběč kovů a na vyškovském náměstí v prodejně knih (vedle budovy Komerční banky) jsme vystavili tablo prezentující zahájení studia prvních žáků nové specializace.

Prezentace žáků naší školy
Prezentace žáků naší školy

Do úpravy vzhledu tabla se aktivně zapojili žáci této specializace.

Zmíněné tablo je bezesporu výjimkou. Nejenom tím, že představuje žáky při zahájení studia, ale i tím, že se jedná o učně. Prezentace absolventů učňovských oborů formou tabla nebývá v našem městě zvykem. Návštěvníci Masarykova náměstí ve Vyškově jsou spíše zvyklí, že se ve výlohách objevují před koncem školního roku pouze tabla absolventů maturitních oborů jednotlivých středních škol.

Žáci využili příležitosti, že dne 22. 9. 2022 na náměstí ve Vyškově prezentovali Střední odbornou školu a Střední odborné učiliště Vyškov v rámci "Dne učňovských oborů" a zašli společně poděkovat panu Žůrkovi, který umožnil ve výloze svého obchodu vystavit jejich prezentaci. Jak se tablo žákům povedlo, můžete posoudit při jeho zhlédnutí na vyškovském náměstí.

Soubor fotografií k tomuto článku také mimo jiné ukazuje, jak vzorně se Tomášovi, Daniele, Vlaďce, Dominikovi a Kryštofovi, žákům specializace PROGRAMOVÁNÍ A OBSLUHA CNC STROJŮ A ROBOTICKÝCH PRACOVIŠŤ, dařilo prezentovat naši školu v průběhu výše uvedené akce. A za to jim děkujeme.

Ing. Petr Halák

Fotogalerie