SPŠ a VOŠ SOKOLSKÁ BRNO PŘI VÝUCE NA NAŠÍ ŠKOLE

10. 6. 2022|Školní akce

Jednou z cest zviditelnění naší školy na "mapě" středních odborných škol jsou také vzdělávací aktivity Výukového a metodického pracoviště pro dělení a tváření materiálů, kterým naše škola disponuje.

Žáci a jejich doprovod z Brna

Vzhledem k jedinečnosti technického vybavení tohoto pracoviště k nám jezdí na výuku žáci i jejich pedagogové z jiných odborných i všeobecných středních škol. Takto s námi například spolupracuje ISŠ Hodonín, SŠ Strážnice, Gymnázium Vyškov a v letošním "pocovidovém" roce nově také SOŠ JB Kroměříž, Obchodní akademie Vyškov a SPŠ a VOŠ Brno Sokolská.

Důkazem, že se nám v oblasti výuky žáků jiných středních škol daří, je nejenom písemné poděkování managementu těchto škol, ale i skutečnost, že se k nám zmíněné školy "vrací" opakovaně. Uskutečnění těchto aktivit umožňuje mimo jiné zapojení naší školy formou Metodického kabinetu pro dělení a tváření materiálů (realizovaným výše zmíněným pracovištěm naší školy) do Centra odborné přípravy pro strojírenství.

Ing. Petr Halák