Strojírenství - nabídka oborů z oblasti strojírenství

22. 11. 2021|Školní akce

Nabízíme studium strojírenských oborů ukončených maturitní zkouškou nebo výučním listem. Žáci maturitního oboru Strojírenství si ve 3. ročníku volí mezi zaměřením studia na automatizace a roboty nebo zaměřením na CNC technologie obrábění, řezání a tváření materiálu. Ze tříletých učebních oborů z oblasti strojírenství nabízíme obor Strojní mechanik a Obráběč kovů. Žáci oboru Obráběč kovů si mohou zvolit buď zaměření na programování CNC strojů nebo zaměření na programování a obsluhu CNC strojů a robotických pracovišť. Naše škola má v oblasti výuky strojírenských oborů mnohaletou tradici a je v této oblasti nadstandardně vybavena.

Strojírenství