Turnaj třídních týmů v malé kopané

29. 6. 2022|Sportovní aktivity 10×

Na závěr školního roku se ve sportovním areálu školy konal 1. ročník turnaje třídních týmů v malé kopané. Sportovního utkání se účastnila celkem čtyři družstva.

Vítězný tým turnaje, žáci třídy EOS2

Vítězem turnaje se stal tým třídy EOS2 složený z žáků druhého ročníku oboru Elektrikář a Operátor skladování, na druhém místě tým žáků třídy S3 a PS3 složený z žáků třetího ročníku oboru Strojírenství a Stavebnictví, třetí místo obsadili žáci třídy AS1 z prvního ročníku oboru Agropodnikání a Strojírenství a konečné čtvrté místo obsadili žáci prvního ročníku oboru Obráběč kovů a Strojní mechanik OSM1. Nejlepším střelcem turnaje se stal žák oboru Strojírenství Jakub Silnica, který vstřelil šest branek. Všichni účastníci projevili sportovního ducha i za dusných klimatických podmínek.

Za organizaci děkujeme učiteli tělesné výchovy Mgr. Markovi Kachlíkovi.

Výsledková listina turnaje:

1. místo: EOS2 (2. ročník oboru Elektrikář a Operátor skladování)
  2. místo: S3 a PS3 (3. ročník oboru Strojírenství a Stavebnictví)
  3. místo: AS1 (1. ročník oboru Agropodnikání a Strojírenství)
  4. místo: OSM1 (1. ročník oboru Obráběč kovů a Strojní mechanik)

Nejlepší střelec: Jakub Silnica (třetí ročník obor Strojírenství)