Obory vzdělání

Operátor skladování

Tříletý učební obor: 66-53-H/01

Je tento obor pro tebe?

Mít přehled o všem, co je na skladě obchodu, vyžaduje hodně pečlivosti. Jestli máš rád/a ve věcech pořádek, tak bude tenhle obor pro tebe! Naučíš se vše, co je potřeba k tomu, aby sklad fungoval – od objednávání zboží, přes ověřování zásob, až po expedici. Kromě toho si osvojíš ovládání vysokozdvižného vozíku, který se stane tvým dobrým pomocníkem.

Jaké budeš mít uplatnění?

Každá větší firma potřebuje šikovné operátory a ty jako operátor skladování budeš nepostradatelným pro spoustu výrobních firem, obchodů a eshopů. Zajistíš, aby se zboží dostalo ve správný čas na správné místo, a neunikne ti žádná položka, která se ve skladu nachází. Můžeš být manipulantem logistiky, expedientem nebo třeba skladníkem.

Proč si zvolit učební obor Operátor skladování?

• Naučíš se pracovat ve skladovém programu Duna, který nejspíš využiješ i ve svém budoucím zaměstnání.
• Zvládneš zařídit dopravu a komunikaci se zákazníky i obchodníky.
• Naučíš se ovládat vysokozdvižný vozík, se kterým bude práce ve skladu hračka.
• Poradíš si s veškerou administrativou – ať už půjde o daně, poptávky nebo vyřízení reklamací.
• Studium začneš se zbrusu novým pracovním oděvem a obuví, které od nás dostaneš zdarma.
• Praxi získáš nejen ve speciální učebně, ale také ve firmách a obchodních řetězcích v okolí. A třeba tam po škole začneš pracovat.
• Osvojíš si základy grafiky a naučíš se vytvářet reklamní letáky a videa.
• Druhý výuční list nebo maturitu si můžeš dodělat přímo na škole.

Proč k nám na školu?

Videoprezentace školy

Proč studovat u nás

• Výborné uplatnění absolventů na trhu práce
  • Důraz na propojení teorie s praxí
  • Nadstandardní technické vybavení
  • Bohatá nabídka exkurzí a stáží
  • Rozšířená výuka technické angličtiny
  • Po získání výučního listu možnost pokračovat v maturitním oboru Podnikání na naší škole

Máte dotazy? Napište nám

Napište prosím Vaše jméno
Napište prosím kontaktní údaj na Vás
Napište nám prosím nějakou zprávu ;-)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobním údajů.