Zkrácené studium

Studuj obory, které mají budoucnost

Zkrácené studium

I přesto, že je instalatér potřeba v každé budově, na trhu práce je jich málo a je o ně obrovský zájem mezi firmami i domácnostmi. Po škole se tak staneš žádaným řemeslníkem. Uplatníš se v různých instalatérských firmách, specializovaných prodejnách nebo můžeš samostatně podnikat. Díky svářečskému průkazu, který získáš během školy, se můžeš stát i svářečem. O uplatnění a dobrý plat se bát nemusíš.

Více o oboru

Jako strojní mechanik budeš zabezpečovat chod, kontrolu a údržbu strojů ve strojírenství, ale také třeba ve zpracovatelském průmyslu, energetice, v dopravě nebo na stavbách. Díky svářečskému průkazu, který získáš během školy, se můžeš stát i svářečem a najít si skvěle placenou v práci v Česku i v zahraničí. Nechcej se zaměstnat nebo pracuj na sobě – svou budoucnost budeš mít pevně ve svých rukou.

Více o oboru

Obráběči kovů mají většinou domluvenou práci dřív, než ukončí studium. Uplatnění najdeš třeba ve výrobních a strojírenských firmách jako brusič kovů, frézař, operátor strojů nebo soustružník kovů. Budeš vyrábět součástky do aut, vlaků, pump, elektráren – nebo cokoliv si vybereš. Čekej, že se o tebe budou zaměstnavatelé přetahovat platem i benefity.

Proč k nám na školu?

Videoprezentace školy

Proč studovat u nás

• Výborné uplatnění absolventů na trhu práce