28.05.2019
Klasifikační pedagogická porada pro 3. ročníky UO
27.05.2019 - 28.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ag4.
29.05.2019
Profilová a společná ústní maturitní zkouška Ns2.
31.05.2019
Vydávání vysvědčení 3. ročníkům UO

Michal Skácel získal Cenu Jana Hona

Ve středu 21. listopadu byli v obřadní síni vyškovské radnice již po čtrnácté slavnostně vyhlášeni držitelé Ceny Jana Hona. Letos bylo na toto ocenění nominováno 6 mladých lidí z Vyškovska, 4 dívky a 2 chlapci.

Všichni naplnili podmínky nominace, neboť vynikají mezi svými vrstevníky mimořádnými úspěchy ve studiu, umění či vědě, výjimečnou řemeslnou dovedností nebo statečností a obětavostí ve prospěch jiných. Hlasováním poroty prošli s nejvyšším počtem hlasů tito tři kandidáti:

Eva Olejníčková – studentka oboru zdravotnické lyceum, která poskytla člověku nalezenému na ulici v bezvědomí neodkladnou první pomoc a zachránila mu tím život.

Michal Skácel – student SOU a SOŠ ve Vyškově, který cenu získal za výjimečné úspěchy na celostátních i mezinárodních soutěžích odborných dovedností, konkrétně v oboru instalatér.

Pavlína Sotolářová – studentka oboru zdravotnický asistent, která je zapojena do dobrovolnického programu vyškovské pobočky organizace ADRA. Jako jedna z prvních dobrovolnic pravidelně dochází do domova pro seniory, kde pomáhá vyplnit a zpříjemnit volný čas seniorů.