Obory vzdělání

Tříletý učební obor: 23-51-H/01
Zaměření na programování CNC strojů

Benefity oboru

• v rámci výuky získává žák osvědčení a svářečský průkaz,
  • na začátku studia poskytujeme žákům pracovní oděv a obuv zdarma.

Absolvent oboru

• umí zhotovovat a sestavovat jednotlivé součásti a funkční celky různých strojů, zařízení a konstrukcí a uvádět je do provozu,
  • umí řídit, seřizovat, obsluhovat a ošetřovat stroje a zařízení, provádět jejich běžnou údržbu a drobné opravy,
  • ovládá základy ručního a strojního zpracování kovů, montážních prací, měření a kontroly,
  • obsluhuje nejnovější technologie pro zpracování plechu (řezání laserem, vodním paprskem a ohraňovací lis).

Nabízíme také jednoletou zkrácenou formu denního studia, která vede k získání výučního listu v oboru strojní mechanik.
Tato forma studia je pro zájemce, kteří již mají ukončené středoškolské vzdělání (výuční list nebo maturitu).

Obor strojní mechanik je zaměstnavateli velmi žádaný.

Uplatnění:

• absolventi jsou připraveni zhotovovat a sestavovat jednotlivé součásti a funkční celky různých strojů, zařízení a konstrukcí, uvádět je do provozu, provádět jejich běžnou údržbu, diagnostikovat jejich závady a opravovat je.

STAŇ SE MISTREM SVÉHO ŘEMESLA!

Proč k nám na školu?

Videoprezentace školy

Proč studovat u nás

• Výborné uplatnění absolventů na trhu práce
  • Důraz na propojení teorie s praxí
  • Nadstandardní technické vybavení
  • Bohatá nabídka exkurzí a stáží
  • Rozšířená výuka technické angličtiny
  • Po získání výučního listu možnost pokračovat v maturitním oboru Podnikání na naší škole

Máte dotazy? Napište nám

Napište prosím Vaše jméno
Napište prosím kontaktní údaj na Vás
Napište nám prosím nějakou zprávu ;-)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobním údajů.