Naši absolventi

Aleš Růžička

Instalatér a topenář, držitel ocenění Machr roku 2012
Rok absolvování: 2013, 2019, Obor: Instalatér, Zedník

"Na léta na SOŠ a SOU vzpomínám rád. Výborní učitelé a mistři. Nejraději se ve svých myšlenkách vracím do Rakouska, kde jsme byli se školou na stáži. Tady jsme si mohli vyzkoušet i práci s jinými materiály a dozvěděli jsme se i něco navíc. Rád vzpomínám i na výlety do Vídně a Laa. Školní léta a dřina ve školních lavicích pro mě byly motivací a nasměrovaly mě do mého profesního života."

Ing. Martin Bačovský

Stavbyvedoucí ve firmě Trasko, a.s.
Rok absolvování: 2009, Obor: Stavebnictví

"Na roky strávené na střední škole vzpomínám velmi rád. Navázal jsem zde několik přátelství, která trvají dodnes a získal jsem nespočet zážitků a zkušeností. Rád vzpomínám i na učitele, kteří nám byli při studiu velkou oporou."

Ing. Josef Kopřiva

Jednatel společnosti 3iD s.r.o., vedoucí vývojových projektů TOS Hostivař s.r.o.
Rok absolvování: 2001, Obor: Strojírenství

"Strašně rád vzpomínám na období střední školy. Byly to nejintenzivněji prožité 4 roky mého života. Jako studenti jsme byli bezvadná parta a navíc nás doplňoval trojlístek učitelů (Muzikář, Holíček, Kolář)."